e-mail: wiesiasudnik@gmail.com | tel. (+48)780 183 708

   

Szanowni Państwo,

 

    Jestem lekarzem specjalistą z dziedziny dermatologii i wenerologii. Posiadam specjalizację pierwszego oraz drugiego stopnia.

 

    Studia medyczne ukończyłam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Pierwsze kroki zawodowe stawiałam w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Nowej Soli oraz Oddziale Dermatologii Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze.

 

    Specjalizację odbywałam w Katedrze i Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  W tym czasie pracowałam na oddziale klinicznym kobiecym oraz męskim, jak również prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego, Stomatologii, Farmacji i Kosmetologii. W trakcie specjalizacji rozpoczęłam również studia doktoranckie. Po uzyskaniu tytułu specjalisty obroniłam pracę doktorską: „Rola selektyn E, L i P w patomechanizmie łysienia plackowatego”.


    Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, autorką wielu publikacji naukowych, prezentacji plakatowych.

 

    Obecnie pracuję w Centrum Dermatologii „Gajowa” w Poznaniu oraz Specjalistycznym Centrum Medycznym „Urolog” w Zielonej Górze. Prowadzę także praktykę w zakresie konsultacji dermatologicznych w Żarach, Nowym Miasteczku i Świebodzinie.

 

    Zajmuję się wszelkimi zagadnieniami związanymi z dermatologią, ale w szczególny sposób interesuje mnie problematyka łysienia, trądziku oraz łuszczycy. Ważnym aspektem mojej pracy jest też medycyna estetyczna, czyli działania mające na celu redukcję oznak starzenia się skóry.

 

    Szerokie wykształcenie i doświadczenie medyczne umożliwiają mi kompleksowe podejście do każdego problemu dermatologicznego, a stosowane leczenie farmakologiczne umiejętnie uzupełniam zabiegami estetycznymi, świadcząc kompleksową usługę medyczną.

 

    Praca, którą wykonuję, jest moją pasją, a kontakt z pacjentami źródłem niesłabnącej satysfakcji. Mając na względzie ich dobro, a także własne ambicje, wciąż podnoszę kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach w Polsce, a także za granicą.